Warsztaty – złość, agresja, przemoc

warsztaty (1)

Uczniowie klasy 1a i 1b Akademickiego Gimnazjum w Bochni 21.02.2017r. uczestniczyli w zajęciach warsztatowych ZŁOŚĆ, AGRESJA, PRZEMOC. Zajęcia prowadzone były przez pracownika Ośrodka Interwencji Kryzysowej – panią Dorotę Walasek. Wzbudziły one zainteresowanie wśród uczniów, dały im nie tylko wiedzę na temat przeżywanych emocji, ale również stworzyły możliwość wypowiedzenia się na temat konfliktów rówieśniczych. Uczniowie na zajęciach mieli możliwość lepszego poznania samych siebie, integracji w grupie oraz zmiany nawyków myślowych. Poznali zasady i metody pozytywnej komunikacji i budowanie relacji koleżeńskich. Nauczyli się rozpoznawać i kontrolować emocje mogące negatywnie wpływać na te relacje.

Warsztaty – GALERIA