Zajęcia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego

uj (29)

Dzień Edukacji Narodowej uczniowie Akademickiego Gimnazjum uczcili w sposób najlepiej oddający charakter tego święta – po raz pierwszy udaliśmy się na zajęcia akademickie, na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, z którym współpracujemy od początku roku szkolnego. Prof. dr hab. Janusz Szklarzewicz wraz ze swoimi asystentami przygotował cykl zajęć, w których z zainteresowaniem wzięła udział młodzież naszej szkoły. Młodych poszukiwaczy wiedzy zaciekawiły obserwacje, które były możliwe dzięki specjalistycznym urządzeniom a doświadczenia, w których brali udział pobudziły wyobraźnię – kto wie, może czeka ich w przyszłości kariera w tej dziedzinie nauki?

Zajęcia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego – GALERIA ZDJĘĆ