Ewa Drzyzga o dziennikarstwie

ewa-drzyzga-7

15 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Ewą Drzyzgą – jedną z najbardziej znanych i cenionych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych w Polsce. Jest Ona zdobywczynią najbardziej prestiżowych nagród dziennikarskich m. innymi: Wiktora w kategorii osobowości telewizyjnej, 4 Telekamer w tym za publicystykę i programy społeczno-interwencyjne, a także  Złotej Telekamery. Pani Ewa opowiadała o swojej drodze do kariery dziennikarskiej, pracy w radiu RMF a później w telewizji. Bardzo ciekawie mówiła o kulisach powstawania programów telewizyjnych, o pracy z ludźmi oraz o warsztacie dziennikarskim. Mamy nadzieje, że spotkanie to zaowocuje tym, że nasza młodzież odkryje w sobie nowe pasje i zainteresowania. Na zakończenie nasz Gość odpowiedział na kilka pytań zadanych przez uczniów.

Spotkanie z Ewą Drzyzgą – GALERIA