Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku (14)

Za nami piękne, słoneczne lato. Niestety – wszystko, co dobre, szybko się kończy i pierwszego września ostatecznie pożegnaliśmy wakacje, rozpoczynając nowy rok szkolny. Na osłodę powrotu do szkoły uczniowie Akademickiego Gimnazjum otrzymali zupełnie nowe sale i pracownie lekcyjne oraz sprzęt multimedialny, które czekały na klasę drugą oraz dwie klasy pierwsze. Wszyscy uczniowie, pani prezes Fundacji I like! Joanna Potasz, dyrekcja szkoły i nauczyciele spotkali się w kościele szkolnym, biorąc udział w Mszy Świętej, prowadzonej przez szkolnego katechetę, księdza Jacka Sarotę. Następnie, już w szkole, uczniów przywitali pani Prezes oraz Dyrektor szkoły, którzy przypomnieli, że najważniejszym zadaniem naszego Gimnazjum jest wzbudzanie pasji i zainteresowań, zgodnie z zasadą, iż nauka nie musi być nudna. Wysłuchaliśmy również słów skierowanych do młodzieży przez burmistrza miasta Bochni, które przekazał goszczący w Gimnazjum pan wiceburmistrz Robert Cerazy.
Ale chyba najlepszą wiadomością tego dnia była informacja o tym, że…następnego dnia nie ma lekcji! Na 2 września zaplanowaliśmy dla naszych uczniów wyjazd integracyjny – więc jeszcze przez jeden dzień mogli się poczuć jak na wakacjach.

Rozpoczęcie roku szkolnego – GALERIA