Wspólna wigilia

wigilia2015 (5)

21 grudnia 2015 roku, w auli świętego Mikołaja, odbyło się pierwsze spotkanie wigilijne Akademickiego Gimnazjum w Bochni. Uczniów, rodziców, dyrekcję szkoły, nauczycieli i pracowników Gimnazjum, a także wszystkich gości, którzy przyjęli zaproszenie na wspólne kolędowanie powitała pani Prezes Fundacji I Like! Joanna Potasz. Uczniowie Gimnazjum przypomnieli wszystkim zgromadzonym o tym, czym powinno być dla każdego Boże Narodzenie i jakie tradycje związane są z wieczerzą wigilijną, kolędami i  pastorałkami wprowadzając świąteczny nastrój. Zanim jednak ksiądz Jacek Sarota rozpoczął tradycyjną wieczerzę wigilijną, słowa dobrych życzeń skierowali do wszystkich burmistrz naszego miasta Stefan Kolawiński oraz dyrektor Akademickiego Gimnazjum Leszek Marek.

Wigilia – GALERIA