Żołnierze Wyklęci – konkurs

żołnierze wyklęci - konkurs (12)

W ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w I Międzyszkolnym Turnieju Gier Strategicznych. Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Bielec, Grzegorz Kafliński, Jan Nawrocki, Robert Potasz i Kacper Szewczak.

Uczniowie bocheńskich szkół podstawowych i gimnazjów towarzysko rozegrali kilka partii w strategiczne gry planszowe, związane z historią Polski. Zmierzyli się oni z takimi grami  jak: „Kolejka”, „ Znaj Znak”, „ Monte Cassino”, „Reglamentacja”, „Pamięć ‘39”, „303”, „111” oraz „7. W obronie Lwowa”. Mamy nadzieję taka forma wspólnej zabawy wzbudziła wśród młodzieży wiele pozytywnych emocji i zachęciły do poznawania historii w inny, niepowtarzalny sposób.

Żołnierze Wyklęci – GALERIA