Moda dla gimnazjalisty- nowości

dyskoteka 2018 (12)

Moda dla gimnazjalisty- nowości

W świecie młodzieży moda zmienia się bardzo szybko. Ubrania, które są modne teraz, za kilka miesięcy zastaną zapomniane. Jeżeli zależy Ci, aby, być na czasie i podążać za duchem czasu, musisz kierować się najnowszymi trendami w świecie mody. W tym artykule podpowiadamy, co warto posiadać w swojej szafie, aby wyglądać nowocześnie.

Sportowe stylizacje dla nastolatków

W dzisiejszych czasach dalej są modne sportowe stylizacje. Jest to przede wszystkim ogromna wygoda oraz komfort użytkowania dla młodych ludzi. Jest to dla nich bardzo ważne, ponieważ prowadzą energiczny tryb życia. Dziewczyny mają do wyboru dresy lub legginsy, obie te wersje będą pasować do kolorowych T-shirtów. Można spokojnie wybrać krój oversizowy, który jest teraz bardzo modny. Jeśli dziewczynie zależy na nieco kobiecym ubraniu, powinna wybrać dresową sukienkę. W połączeniu z trampkami stworzy idealną stylizację. Chłopcy mają trochę łatwiej w tej kwestii. Idealnie sprawdzą się u nich dresy, najlepiej wykonane z bawełny. Bluzy męskie będą idealnym dopełnieniem całego ubioru. Do całości będą współgrać adidasy lub trampki. Taki styl świetnie sprawdzi się, jako ubiór do szkoły, na zajęcia dodatkowe czy na wolny czas spędzony ze znajomymi.

Kolor czarny- hitem w modzie nastolatków

Wśród młodzieży można zauważyć nowy trend, który zrewolucjonizował już większość dotychczasowych stylizacji. Młode osoby bardzo chętnie wybierają ubrania koloru czarnego. W szkołach i w miejscach, gdzie nastolatkowe spędzają czas wolny, można dostrzec, jak duży procent osób polubiło ten styl. Zazwyczaj dziewczyny stawiają na czarną szeroką koszulkę z jakimś ciekawym motywem, natomiast chłopcy są zwolennikami grubszych okryć, takich jak bluzy męskie. Oczywiście można spotkać osoby, które zainspirują się tym kolorem całkowicie - wtedy w grę wchodzi zazwyczaj czarny T-shirt, dopasowane spodnie, albo rozkloszowana spódnica, jako dodatek wykorzystane są ciężkie buty typu traper. Taka stylizacja w kolorze czarnym świetnie ukazuje fascynacje tą barwą i obecnie panującym trendem.

Stwórz własny styl

Podążanie za modą, nie zawsze jest dobre. Nie jest najważniejsze posiadanie modnych spodni czy adidasów. Ważniejsze dla Ciebie powinno być, jak się czujesz w danym stroju, jak sam siebie odbierasz, patrząc w lustrze. Mimo obecnie panujących zasad, gdzie bycie popularnym i lubianym stało się bardzo ważne, nie powinieneś się tym przejmować. Najlepiej kierować się w życiu swoimi własnymi wartościami, zaczynając od prostych wyborów dotyczących na przykład ubrań. Ludzie, którzy potrafią iść własną ścieżką, są bardzo pewni siebie. Ta cecha w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna przede wszystkim wśród ludzi młodych. Pozwala im w późniejszych latach lepiej poradzić sobie z przeciwnościami losu oraz problemami. Jeżeli wszyscy Twoi koledzy posiadają jednakowe bluzy męskie, a Tobie wcale się one nie podobają, nie powinieneś iść za głosem tłumu i kupić taką samą, tylko po to, aby być modnym. Takie zachowania prowadzą do zabicia własnego zdania. Warto przejrzeć dostępne na rynku ubrania i wybrać takie, które skradną Twoje serce.

Ubrania dla dziewczyn i chłopców

Obecnie można obserwować modę na uniwersalne ubrania dla dziewczyn i chłopców. Bardzo często można zauważyć dziewczynkę w takiej samej bluzie, co chłopaka. Dzieje się tak również z dresami, koszulkami czy dodatkami na przykład plecaki, czapki oraz buty. Taka zmiana nastała, kiedy t świat kobiet przestawił swoje stylizacje z kobiecych na bardziej luźne. Zapewniło to im dużą wygodę oraz komfort. Wśród młodzieży ten styl stał się bardzo popularny. Dostępne ubrania w sklepach przygotowane są zarówno dla dziewczyn i chłopców, ale można znaleźć też takie, które będą pasować dla obydwojga. Bardzo często bluzy męskie i koszulki są wybierane przez dziewczyny. Kolor, na który stawiają to czerń, granat, zieleń oraz błękit. W połączeniu z dopasowanymi rurkami, w łatwy sposób mogą uzyskać bardzo modną i ładną stylizację. Przede wszystkim dużą zaletą takiego ubioru jest wygoda, a w młodzieńczych latach jest ona bardzo ważna.